نرم افزار ویندوز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هنگامیکه بامشکل نرم افزاری مواجه می شویم استفاده از محصولات نرم افزاری آماده به کار واز پیش مهندسی شده بالاترین اولویت مااست ولی گاهی پیش می آید که محصول مورد نیاز برای یک فعالیت خاص با شرایط و نیاز مندی آن کسب و کار هماهنگی ندارد به همین دلیل تولید نرم افزار سفارشی راه مناسبی برای رفع مشکل می باشد.

تولید نرم افزاری کارا و مناسب که بتواند با نیاز های حال و آینده سازگار بوده و در عین حال با استانداردهای روز دنیا نیز هماهنگی داشته و بتواند در دراز مدت پاسخگوی نیازها باشد.

نرم افزار های سفارشی اگر مدل ترکیبی از وب و ویندوز باشد به مشتری کمک میکند تا بتواند با حداقل هزینه به امکانات قدرتمند ویندوز و انعطاف پذیری محیط وب از فضای خارج از کسب و کار نیز دسترسی داشته باشد.نیاز سنجی،تحلیل،طراحی،تولید ،پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزار ی در زمینه های مختلف را می توان از اصلی ترین فعالیت شرکت دید برتر دانست.

ما تولید خود را در سه بخش قرار داده ایم:

1-تولیدنرم افزار کاربردی به سفارش مشتری

این توانمندی در مجموعه نرم افزار ی باعث می شود تا نسبت به اجراو پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبک های مختلف معماری نرم افزار ی،در حوزه های مختلف اقدام نماییم

2- نرم افزار های تحت وب:

در راستای ارائه راه حل های نرم افزاری مدل ترکیبی از وب ویندوز که به مشتری کمک می کند تا بتواند با حداقل هزینه به امکانات قدرتمند ویندوز و انعطاف پذیری محیط وب دسترسی داشته باشد.

3-نرم افزار تحت ویندوز:

سیستم های مستقل از web browser را برای شما فراهم می کند

شرکت دید برتر آخرین ابزار ها و پلت فرم ها را بکار می گیرید تا به شما در ایجاد کسب و کار درون دنیای وب از ایده تا راه اندازی و بکار گیر محصول همراهی کند و با راه حل های تجاری بر پایه IT و بهبود مستمر،همواره یک قدم از همنوعان خود جلوتر باشید

برای دیدن محصولات نرم افزاری که تا کنون عرضه شده است به صفحه معرفی محصولات نرم افزاری مراجعه نمایید.